Herşey Çocuklar İçin

Gülüç halkının her özel gününe değer veriyoruz. Bugün, geleneksel hale gelen toplu sünnet etkinliği için bir aradayız. Çocuklarımızla birlikte olmaktan, yüzlerindeki gülücüğü, gözlerindeki pırıltıyı görmekten dolayı çok mutluyuz.

Herşey Çocuklar İçin
Herşey Çocuklar İçin

8’inci Geleneksel Sünnet Şöleni eğlencemizin ardından at gezintisi yapan çocuklarımız için güzel bir şölen düzenledik. Her yıl sünnet şölenlerimiz Gülüçlü halkımız sayesinde katılımlarımızda artış oluyor.Sünnet şölenleri sizlerin desteğiyle inşallah önümüzdeki yıllarda da devam edecek..

Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Hamdi Uçar,AK Parti Zonguldak İl Başkan Vekili Ömer Gülay,Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçicek,Kdz.Ereğli İlçe Başkanımız Saffet Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şube Başkanı Kürşat Yağız, Gülüç Belde Başkanımız İsmail Yılmaz,MHP İl Başkan Vekili Atilla Tarık Semiz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek,Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Baki Karaarslan Sarı Korkmaz Mahallesi Muhtarı Ali Kocatürk, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kollarımız, Gülüç Mahalle Muhtarlarımız ve Meclis üyelerimiz Mustafa Sarı,Şükrü Arslan,Hasan Polat,Fahri Çakır,Sedat Taşdelen ile birlikte Gülüç Belediyesi Sosyal Tesis’imizde düzenlenen 8’İnci Geleneksel Sünnet Şöleni etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ederim.