Başkanın Mesajı

Tek hedefimiz Yaşanır bir GÜLÜÇ inşaa etmek

Bölgemizin belki de en sıkıntılı belediyesi olan Gülüç belediye başkanlığı görevine talip olduğumuzda umutsuzluğa kapılsaydık eğer, bugün Gülüç'te hiçbir şey değişmezdi, değişemezdi. Göreve geldiğimizde “yapılamaz - değişemez” denilen şeylerin, tüm olumsuz koşullara rağmen yapılabileceğini, değişebileceğini gösterdik. Çünkü inandık. Gülüç'ümüzün yeniden kalkındırıp güzelleşeceğine dair olan inancımızı hiç yitirmedik.

Bütün mücadelemiz; okullarıyla, sağlık tesisleriyle, yeşil alanlarıyla park bahçe ve yollarıyla, medeni dünyanın ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimlerini kazanmış,  güvenli, tertemiz, herkesin birbirine saygı duyduğu, insanların ve özellikle çocukların sosyal imkanlarla donatılmış tesislerde vakit geçirdiği bir GÜLÜÇ için.

Gülüç'ümüze geçmiş yıllara göre kısa zamanda rekor sayıda yatırım yaptık

Bu hedefe bugün uzak değiliz. Çok önemli mesafeler kat ettik.  Gerçekleştirdiğimiz projeler sizlerin tarafından beğeni kazandı.yeni yollar açtık. Söz verdik ve beldemizin ihtiyacı olan bölgemizde tek olan direksiz 600 kişilk düğün salonu yaptık.Her mahalleye çocuk parkı yaptık. Yeni spor tesisi, düğün salonumuzda kadın eğitim ve kültür merkezi,15 yıldır açılamayan Pazaryeri yolunu açtık.

Her günümüz mücadeleyle geçiyor.

Kuşkusuz beldemizin problemleri bitmiş değil. Bunun farkındayız. Bu problemleri çözmek için her günümüz mücadele ile geçiyor. Ancak şuna tüm kalbimle inanarak söylüyorum ki ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik. Her gün, bir önceki günden daha fazla çalışıyoruz. Geçmişe takılmadığımız gibi, kendi başarılarımıza da takılıp kalmıyoruz. Bizim daha büyük hedeflerimiz var. Bu hedef Gülüç beldemizi bölgeye yakışır hale getirmektir.

Bu topraklara ve milletimize karşı büyük sorumluluğumuz var.

Dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz. Planlı programlı çalıştığımız, attığımız her adımı iyi hesapladığımız için bugüne kadar önümüzü net görmeyi ve doğru kararlar almayı başardığımızı biliyoruz.  Bu topraklara ve milletimize karşı, yüreğimizde büyük bir sorumluluk duygusu taşıyoruz. Tüm kararlarımızda halkımıza olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız.

Yolumuza devam ediyoruz

Bu birlik ve beraberlik, bu dikkat ve hassasiyet, bu kararlılık ve ciddiyet içerisinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz. 

Biz; gücümüzü sizden alıyoruz ve sizlerle birbirimize kalplerimizi açtık ve zorlukları birlikte göğüsledik. Allah'ın izniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız.
 

Gökhan Mustafa DEMİRTAŞ
 Gülüç Belediye Başkanı